ASYA SEVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASYA SEVER

Asya Hayranlarının Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Unutulmaz Anılarınız

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kotoko
Admin
kotoko

Unutulmaz Anılarınız  Empty
MesajKonu: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:56 pm

Unutulmaz Anılarınız Unutulmaz Anılarınız  9782

Anılarınızı merakle bekliyoruzz Unutulmaz Anılarınız  792942 Unutulmaz Anılarınız  792942
http://uzakdoguhastasi.hareketforum.info
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 12:15 pm

ilk anı benden gelsin Very Happy
Kardeşimle ben okula beraber gidiyoruz ve otobüste giderken de aynı müzikleri dinlemek için tek kulaklığı paylaşıyoruz Very Happy Bi gün yine böyle SS501'in LOVE YA ' sını dinlerken önümüzdeki kız aniden arkasına dönüp "SS501 mi dinliyosunuz! İnanmıyorum! Kore fanı mısınz yoksa ! " diye yüksek sesle sorular sormaya başladı Very Happy Bizde kardeşimle gayet alçak sesli, yüzler biraz kızarmış ( çünkü otobüstekilerin hepsi bize döndü ve dinlemeye başladı) bi şekilde konuştuk Very Happy Sonra kız bize kore fanlarının etkinliklerini felan anlattı Very Happy Bize hiç katıldınız mı dedi Very Happy Bizde çok isterdik ama daha katılamadık dedik Very Happy Kızda bizle biraz konuştuktan sonra önüne döndü Very Happy Biz de birbirimze gülümsedik ve müziğin sesini biraz kısktık Very Happy zaten o gün kulaklığım bozulmuştu öyle heyacanla aniden çıkarınca Very Happy
http://twitter.com/#!/mervess501
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 1:44 pm

ahh ahh benim kardeşim bana kulaklığın tekini ölse vermez Unutulmaz Anılarınız  79654

hahaha XD Kız amma sevinmiştir benimde yurttaki oda arkadaşımla böle bişi başıma gelmişti Unutulmaz Anılarınız  629519

kulaklığınada çok üzüldüm Unutulmaz Anılarınız  915519 banada kulaklık dayanmıo ya kaç tane aldıysam hepsi halloldu Unutulmaz Anılarınız  391489
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 4:59 pm

Ayy evet yaa benim kulaklıklar 2 ay dayansa yine iyi yaa 2 hafta sonra teki bozuluo sonra diğeriyle idare ediyorum

Benim başıma gelen berbattı yaa
Kore fanı olduğüumu tüm sınıf bilio
Sıcak sandalye oynatıodu hoca tabii 9. sınıfz yaa ondan birbirimizi tanıyalım diye
Bende hiç kalkmamıştım
Hocanın beni kaldıracağı tuttu taüm sınıf parmak kaldırdı ve ilk kalkan kişi çinlileri çok seviyor dedi
Başka biri O Kore değil miydi falan dedi
Sonraysa parmak kalkdıran bikaç kişi kaldı ve biri bile en yakın arkadaşlarımdan değildi
Hoca bile artık koreci olduğumu biliyor
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 6:35 pm

way yawrum Unutulmaz Anılarınız  629519
benim arkadaşlar da benimle dalga geçio izdivaça çık koreli iste die Unutulmaz Anılarınız  629519
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 7:16 pm

bi bilseler kore fanı olmanın ne olduğunu ahh Very Happy bu arada aldığım 10.kulaklık felan heralde Very Happy Artık biriyle paylaşmaya bile korkar oldum ama tabikisi kardeşimle yine paylaşıyorum gülücük
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptySalı Şub. 15, 2011 7:19 pm

ahh Allah herkeze senin gibi kardeş versin o zmn Unutulmaz Anılarınız  629519
Turkish ELF <3

Turkish ELF <3

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Şub. 17, 2011 5:06 pm

cık cık cık dedikodum yapıyor galiba hiç yakıştıramadım hocam Unutulmaz Anılarınız  930473
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Şub. 17, 2011 5:09 pm

yalanmı verirmisin kulaklığını Unutulmaz Anılarınız  677759
Turkish ELF <3

Turkish ELF <3

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Şub. 17, 2011 5:11 pm

ölsem vermem Unutulmaz Anılarınız  629519 (sen öyle yazmışsın Unutulmaz Anılarınız  866554 )
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Şub. 17, 2011 5:14 pm

hahahah Unutulmaz Anılarınız  79654 biliodum Unutulmaz Anılarınız  391489
Turkish ELF <3

Turkish ELF <3

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Şub. 17, 2011 5:20 pm

eee kızım herkese verseydim Unutulmaz Anılarınız  629519 Unutulmaz Anılarınız  629519
butterfLy_19

butterfLy_19

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:27 pm

merve çok saol ya bitanesin Very Happy ben de seninle paylaşıyorum kulaklığımı ama yalan mı Very Happy

ben de size bi anımı anlatayım Very Happy

9.sınıfa yeni başlamıştık . İlk haftalardı . Şeyma diye en yakın arkadaşımla oturuyoduk . Tenefüstü ve sınıfta herkes vardı . Önlerde oturan , hiç sesi çıkmayan , sürekli kulaklıkla müzik dinleyen bi kız vardı . Bi tane de kendisini hiç sevmem bi arkadaşım var . Kendisi tam bi özentidir . O tek başına oturan kızın yanına gitti . Kulaklıklarını çekti aldı birden . Sonra bağırmaya başladıı . "Aaaa Sen Se7en mı dinliyosuun ben bayılırım " deyince ben yerimden fırladım kızın yanına gittim Very Happy Sevmediğim kızın Kore-sever olduğunu biliyodum ama o kıza karşı acayip bi antipatikliğim var . O tek başına oturan kızla o gün kaynaştık . Gerçekten sınıfımda benimle birlikte Kore-sever olmasına çok çok sevindim ve o günü hep hatırlıyorum Very Happy çok özel bi anı gibi görünmese de benim için önemliydi . .

Başka bi anım daha var Very Happy

Bi gün okuldan çıktım . Gençlik Parkı'nın önündeki durağıma doğru gidiyorum . Yanımda 'Tek başına oturan' arkadaşım var . O gün çok garip bi gündü benim için . Okulda çok sevdiğim bi arkadaşımla çok güzel zamanlar geçirmiştik . (Merve sen kim olduğunu biliyosun Very Happy )
Durağa gittiğimizde arkadaşımın otobüsü hemen geldi ve gitti . Ben de otobüs beklerken baktım karşıdan bi tane koreli geliyo . o gün saççlarım fazla kıvırcıktı ve gerçekten korelilere benziyodum Razz O koreliye döndüm bakıyodum birden bana gülümseyip el salladı . Önce afalladım sonra sırıtarak ben de ona el salladım Very Happy
Sonra baktım arkadan Koreliler sürüsü geliyo . Kartvizitlerinde Güney Kore bayrağını görünce ben iyice heycanlandım . Geçen Korelilere el salladım . İki tane çok tatlı kız vardı . Onların önünü kestim , sanki anlıycaklar gibi 'Aaa siz Korelisiniiz ' dedim . Sonra kızlar kendi aralarında bişey mırıldandılar . Ben 'Anyong higa seyo ' dedim Very Happy bana bakıp güldüler onLarda bana 'Meraba' dedi .

O an çok güzeldi hiç bi ana değişmem . Düşünün bi yabancı bi ülkedesiniz . Biri gelip size kendi dilinizde meraba diyo siz de ona onun dilinde meraba diyosunuz Unutulmaz Anılarınız  792942 ben bunu yaşadım . Benim en güzel anım bu Very Happy
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:48 pm

wayy yawrum walla ikisinede bayıldım Unutulmaz Anılarınız  188217

hatta ikincisini kıskandım Unutulmaz Anılarınız  679845
butterfLy_19

butterfLy_19

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:50 pm

Valla bende alışkanlık oldu her gördüğüm Koreliyle konuşuyorum Unutulmaz Anılarınız  629519
bi tane daha anım var onu da anlatayım mı ? Very Happy
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:55 pm

bekliyorum Unutulmaz Anılarınız  792942
butterfLy_19

butterfLy_19

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:14 pm

Okuldan çıktık yine . 'O tek başına oturan kız' kuzeni için hediye almak istiyodu . Biz onunla okuldan çıkınca Kızılay'a gidiyoruz çoğu zaman Very Happy Yeni okuldan çıktık gittik Kızılaya . Baya bi gezindik bişey bulamadık . Metronun altında yürüyoduk . Karşımıza ikisi erkek ikisi kız koreli bi grup çıktı . Onları görünce ikimizde heycan yaptık . Onlar bize doğru geliyolardı , biz de arkalarından gidelim diye yönümüzü değiştirdik . Sonra onlar tekrar yönlerini değiştirince biz de tekrar değiştirdik Unutulmaz Anılarınız  629519 o kısım tam bi komediydi . Bizi fark etti Koreli grup sanırım . Neyse onların peşinden gittik . Bi yandan da ne konuşuyolar dinlemeye çalışıyoruz . Metronun altında camekanlı bi pastane var . İçerde ne var ne yok görünüyo . Oraya girdiler . Biz de pastanenin önüne geçtik onları izliyoruz . Camın önünde de şekerler var . İki erkek olan koreli şekerlerin yanında . Biz de dışarda şekerlere bakıyoruz gibi yapıp onlara baktık Very Happy Biz onlara onlar bize derken baya bi bakıştık Unutulmaz Anılarınız  629519 Biz cesaret toplamaya çalışıp iki üç kelime konuşmayı planladık . Grup birden dışarı çıktı . Biz telaş yaptık iyice , arkalarında bekledik bakındık bakındık konuşamadık . Şansımıza küselim dedik yolumuza devam ettik .

Söylemesi ayıptır arkadaşımın tuvalete girmesi gerekiyodu . Metronun altındaki tuvalete o girdi ben de kapıda bekliyodum .O çıkana kadar 5 kişi girdi çıktı o daha çıkamadı Very Happy Sonra baktım yine iki tane erkek koreli Very Happy ben görünce kendime cesaret verdim bi yandan da arkadaşın tuvaletten çıkmasını bekliyorum . Koreliler girdiler hemen çıktılar tuvaletten . Ben de 'anyoongg ' diye arkalarından seslendim Very Happy Bi tanesi dönüp bana 'meraba' dedi Very Happy:D iki kere aynı duygu Unutulmaz Anılarınız  9782

Ben tabi gülme krizine girdim Very Happy Arkadaş daha çıkmıyo . Allahım kafayı yiycem . En sonunda gittim yanına . Anlattım olanları bana inanmadı . Ben de tuttum kolundan dışarı çıkardım giden Korelileri gösterdim . Sonra birden çantasını bana bırakıp koşmaya başladı . Ben de koştum . Birlikte koştuk öyle Unutulmaz Anılarınız  629519 Sonra onlara yetişince takibe devam Very Happy hiç bilmediğimiz bi yerden devam ettiler . Bizde arkalarından gittik . Sonra yürüyen merdivenlerin ordayız . Onlar önde biz arkada . Bi tanesi beni fark etti (Benimle konuşan) . Sonra biz arkalarında gülmeye başladık . Arkadaşımla korece 'çıLdırcaam ' nasıl denir onu tartışıyoduk Very Happy ben 'micosso' , o da ' biççigenne' demeye başladı . En son bi karara varamadık arkadaşım gel bilene soralım diye Önümüzdekileri gösterince biz koptuk Very Happy:D:D

O gün Koreli geçidi yaşadık Very Happy:D:D:D
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:21 pm

Bu daha fenaymış kız Unutulmaz Anılarınız  188217
butterfLy_19

butterfLy_19

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:25 pm

bilmiyorum hangisi daha fena ama çok eğlenceli anılar olduğunu düşünüyorum ben Very Happy
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:30 pm

öle walla Unutulmaz Anılarınız  793434 Unutulmaz Anılarınız  793434
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 11:19 am

butterfLy_19 demiş ki:
Okuldan çıktık yine . 'O tek başına oturan kız' kuzeni için hediye almak istiyodu . Biz onunla okuldan çıkınca Kızılay'a gidiyoruz çoğu zaman Very Happy Yeni okuldan çıktık gittik Kızılaya . Baya bi gezindik bişey bulamadık . Metronun altında yürüyoduk . Karşımıza ikisi erkek ikisi kız koreli bi grup çıktı . Onları görünce ikimizde heycan yaptık . Onlar bize doğru geliyolardı , biz de arkalarından gidelim diye yönümüzü değiştirdik . Sonra onlar tekrar yönlerini değiştirince biz de tekrar değiştirdik Unutulmaz Anılarınız  629519 o kısım tam bi komediydi . Bizi fark etti Koreli grup sanırım . Neyse onların peşinden gittik . Bi yandan da ne konuşuyolar dinlemeye çalışıyoruz . Metronun altında camekanlı bi pastane var . İçerde ne var ne yok görünüyo . Oraya girdiler . Biz de pastanenin önüne geçtik onları izliyoruz . Camın önünde de şekerler var . İki erkek olan koreli şekerlerin yanında . Biz de dışarda şekerlere bakıyoruz gibi yapıp onlara baktık Very Happy Biz onlara onlar bize derken baya bi bakıştık Unutulmaz Anılarınız  629519 Biz cesaret toplamaya çalışıp iki üç kelime konuşmayı planladık . Grup birden dışarı çıktı . Biz telaş yaptık iyice , arkalarında bekledik bakındık bakındık konuşamadık . Şansımıza küselim dedik yolumuza devam ettik .

Söylemesi ayıptır arkadaşımın tuvalete girmesi gerekiyodu . Metronun altındaki tuvalete o girdi ben de kapıda bekliyodum .O çıkana kadar 5 kişi girdi çıktı o daha çıkamadı Very Happy Sonra baktım yine iki tane erkek koreli Very Happy ben görünce kendime cesaret verdim bi yandan da arkadaşın tuvaletten çıkmasını bekliyorum . Koreliler girdiler hemen çıktılar tuvaletten . Ben de 'anyoongg ' diye arkalarından seslendim Very Happy Bi tanesi dönüp bana 'meraba' dedi Very Happy:D iki kere aynı duygu Unutulmaz Anılarınız  9782

Ben tabi gülme krizine girdim Very Happy Arkadaş daha çıkmıyo . Allahım kafayı yiycem . En sonunda gittim yanına . Anlattım olanları bana inanmadı . Ben de tuttum kolundan dışarı çıkardım giden Korelileri gösterdim . Sonra birden çantasını bana bırakıp koşmaya başladı . Ben de koştum . Birlikte koştuk öyle Unutulmaz Anılarınız  629519 Sonra onlara yetişince takibe devam Very Happy hiç bilmediğimiz bi yerden devam ettiler . Bizde arkalarından gittik . Sonra yürüyen merdivenlerin ordayız . Onlar önde biz arkada . Bi tanesi beni fark etti (Benimle konuşan) . Sonra biz arkalarında gülmeye başladık . Arkadaşımla korece 'çıLdırcaam ' nasıl denir onu tartışıyoduk Very Happy ben 'micosso' , o da ' biççigenne' demeye başladı . En son bi karara varamadık arkadaşım gel bilene soralım diye Önümüzdekileri gösterince biz koptuk Very Happy:D:D

O gün Koreli geçidi yaşadık Very Happy:D:D:D

Allahım hiç bu kadar gülmemiştim senin anlattığın bişeye [dersem inanmaayın hep böyledi (laf ebesi)] Very Happy demek pastanenin her yeri gözüküyo ha Exclamation Unutulmaz Anılarınız  629519 Unutulmaz Anılarınız  629519 Unutulmaz Anılarınız  930473
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Şub. 25, 2011 3:39 pm

Büşra sen hangi okuldasın? Belki yakınızdır
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPtsi Şub. 28, 2011 9:04 am

Bellalice demiş ki:
Büşra sen hangi okuldasın? Belki yakınızdır

Benimle aynı okula gidiyo Betül'cüm gülücük Ulusta roma hamamının yanındaki okul Very Happy Bilgisayar bölümü Very Happy
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyPerş. Mart 03, 2011 4:24 pm

Hadi be uzakmış baya
Ben Ayrancı'dayım
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Anılarınız    Unutulmaz Anılarınız  EmptyCuma Mart 04, 2011 9:34 pm

Very Happy Ewt ama çok da değil Very Happy

Unutulmaz Anılarınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki