ASYA SEVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASYA SEVER

Asya Hayranlarının Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)

4 posters
YazarMesaj
kotoko
Admin
kotoko

Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) Empty
MesajKonu: Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)   Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 11:05 pm

Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor Smile

Gerçekten merak ediyorum nasıl başladınız ??? Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 9782
http://uzakdoguhastasi.hareketforum.info
butterfLy_19

butterfLy_19

MesajKonu: Geri: Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)   Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) EmptySalı Şub. 22, 2011 4:47 pm

Ben ilk Trt'deki Saraydaki Mücevheri izlemiştim . Gerçekten çok acıklı bi hikayesi vardı ayrıca beni çok etkilemişti . Ama asıl Kore sevgim Düşlerimin Prensi'yle başladı ve sonraki bütün dizileri hep takip ettim Very Happy Şimdi de burdayım gülücük
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)   Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) EmptySalı Şub. 22, 2011 7:56 pm

benimde aynı şekilde Very Happy
http://twitter.com/#!/mervess501
kotoko
Admin
kotoko

MesajKonu: Geri: Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)   Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) EmptySalı Şub. 22, 2011 8:29 pm

Bende o dizileri görüodum tv de ama ön yargılı davranıodum hiç bişi bilmeden bu kıllı kılçıklı adamlarımı izlicem diye Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 629519 sonra bir gün demet ananemdeymiş ve ananelerde bilirisiniz tvlerde fazla kanal çekmez Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 629519 Oda trt deki düşlerimin prensine bilmeden başlamış Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 9782
sonra evdede bana zorla izletmeye çalışıodu ben başta pek sallamadım ama sonra bi 5 dk bakayım dedim anında vuruldum kim jeong hoon 'a Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 188217 çok üzülüyorum bu çocuğun durumuna Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) 391489
http://uzakdoguhastasi.hareketforum.info
Bellalice

Bellalice

MesajKonu: Geri: Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)   Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :) EmptySalı Tem. 26, 2011 10:27 am

Saraydaki Mücevherle başladım. Bir gün hasta olduğumdan okula gidememiştim. Öğle yemeğimi yerken kanallara bakıyordum ve film zannederek izledim. Açıkçası dizi olduğu aklıma gelmedi. Daha sonra 15 tatilde rastgeldim ve izledim. Diğer bölümlerini okuldan dolayı izleyemedim. Daha sonra tekrar verdiler zaten saat 18.00'da. Ondan sonra araştırdım falan ve o zamandan beri Trt'de yayınlanan kore dizlerini takibe aldım.

Asya Hayranlığınız Nerden Geliyor :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamün aleyküm :P Asya Severler :D
» Asya Filmi ya da Dizi İsimleri