ASYA SEVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASYA SEVER

Asya Hayranlarının Yeri

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SS501 - Ropörtajları

YazarMesaj
mervess501
Admin
mervess501

SS501 - Ropörtajları Empty
MesajKonu: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:56 am

SS501 hakkında yapılan röportajları paylaşabilirsiniz... Very Happy
http://twitter.com/#!/mervess501
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyCuma Şub. 11, 2011 1:32 pm

İlk yepyeni sıcacık röportajınız benden olsun SS501 - Ropörtajları 629519

Güzel bir Kyu röportaji^^

Artik kendi basina calisiyor olmak nasil?
Kyu Jong: Üyelerimle olmayi cok düsünmeme neden oluyor. Hic durmadan sakalar yapar ve eglenirdik ama suan yalnizim, bu his anlatilmasi zor birsey. Bos gibi hissettiriyor.

Suan oyunculugami calisiyorsun?
Kyu Jong: Haftada 2-3 kere 2 saatligine calistiriliyorum. SS501´deyken müzik videolari ve programlar sayesinde biraz oyunculuk deneyimi kazandim. Suan profesyonerlerin dünyasina adim attigim icin hakkiyla yapmaliyim. Baski cok ama oyunculugun cazibesi beni büyüledi ve heyecan icindeyim.

Nasil bir oyuncu olmak istiyorsun?
Kyu Jong: "Cicek erkek" imajimla degil yetenegimle basari elde etmek istiyorum. "Cicek erkegi" grubunun bir üyesi olmak beni öyle (cicek erkegi) yapmiyor. Hislerimi seyirciye aktarabilmek icin kendimi hazirlamak istiyorum. Oyuncu Ha Jung Woo´nun oyunculugunu seviyorum, bu yüzden onun islerini cok calisiyorum. Özellikle "Amazing Day" filminde cok iyi.

SS501 üyeleriyle sikca bulusuyormusun?
Kyu Jong: Henüz besimiz bir yerde toplanip bulusamadik cünkü hep biri yada ikisi programiyla mesgul oluyor. Young Saeng abi benimle ayni sirkette oldugu icin onunla sürekli bulusuyoruz ve birbirimize akil danisiyoruz. Suan solo albümüne hazirlaniyor ve ben ona Amerika seyahatinde arkadaslik ettim ve albüm temsilcisiyle görüstüm. Ayrica sarkilarinida dinledim. Jung Min´i sürekli ariyorum ve performanslarini izliyorum. Bazen Hyun Joong abiyle birseyler iciyorum.

Solo aktivitelerin yaklastigi icin bazi seyler yüzünden endiseleniyor olmalisin.
Kyu Jong: Önceden üyeler beni tasiyabiliyorlardi ama artik yaslanabilecegim kimse yok ve sorumlulugu kendim üstlenmeliyim. Elbette endiseliyim ama bu firsat sayesinde gelisecegimdende eminim. Onlarla birlikteyken farkedemedigim seyleri görmeye basladim. Üyeleri solo aktiviteler yaparken görüyorum ve gösterdikleri o farkli imajlarin nerede saklandigina sasiriyorum. Herzaman büyüdüklerini/gelistiklerini hissediyorum. Gercekten cok gurur duyuyorum ve kendimde iyi bir is cikarmaya motive oldum. Sanirim birbirimizin kamcisi haline geldik.

Bir sürü sert/asiri SS501 hayrani yokmu?
Kyu Jong: Bir keresinde hayranlarimiza evlerimizin önünde beklemeyi azaltmalarini söyledim. Bunun karsiliginda onlara konser ve yayin (TV, radyo) salonlarinda daha iyi davranacaktim. O zamandan beri sasaeng hayranlar (stalkerler) azaldi. Babam sürekli bana geldiklerinde onlara iyi davranmami söylüyor, cünkü 10 sene sonra kim burada olacak. Bu dogru, sizcede öyle degilmi? Beni sevdikleri icin minettar hissederek yasiyorum.

SS501 albümü ne zaman yayinlanacak?
Kyu Jong: Sene sonuna dogru diye düsünüyorum. Sirketlerimizin farkli oldugundan isleri harekete gecirmek zor. Tüm üyelerde birbirlikte kalma arzusu bulundugu icin bu istegin sonuclari yakinda alinacaktir.
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptySalı Şub. 15, 2011 12:24 pm

Bu da Hyun röportajı Very Happy

Q1: What kind of album you have in mind? ( to be released in summer?)
-Aklında ne tür bir albüm var? (Yazın cıkacak olan.)

A : Now in the process of selecting songs from the candidates. I have not yet decided the contents. I received roughly 300 candidate songs. I will select 5~6 songs till the end of December.
-Şimdi adaylardan şarkı seçme sürecindeyiz. İçeriğine henüz karar vermedim. Kabaca 300 şarkı aldım. Aralığın sonuna kadar 5-6 tanesini seçeceğim.

Q2: Any tips for Japanese fans who are anxiously awaiting your album ?
--Albümünü heyecanla bekleyen Japon hayranların için herhangi bir ipucu var mı?

A : Well, the dance numbers are focused. I would like to write some lyrics by myself, though I still wonder I can compose a song or not. I will include a Japanese version as well. The album will have a variety, a China version, Taiwan version, to be addressed to the Asia. As I will upgrade performance as well as vocal, I would like to promote showcase activities. I will do my best so that I will be able to have a promotional showcase in Japan.
--İyi, dans numaraları odaklandı(ayarlandı). Kendim bazı sözler yazmak istiyorum, ama hala merak ediyorum ben bir şarkı oluşturabilirmiyim yoksa yapamazmıyım. Albümde çeşitlilik olacak, Çin versiyonu Tayvan versiyonu, Asya ele alınacak. Ben performansımı olabildiğince iyi bir vokal olarak geliştirmek istiyorum. Show amaçlı aktivitelerimizi teşvik etmek (desteklemek) istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım böylece Japonya'da da promosyon amaçlı show yapabileceğiz.

Q3 : You previously talked that you were composing songs by playing a guitar, or piano in your private studio at home. How about your recent music activities?
--Sen önceden evindeki özel stüdyo'nda piyano ya da gitar çalarak şarkı bestelediğini söylemiştin. Şimdi bu müzik aktivitelerin ne durumda?

A : As I am too much occupied that I cannot have such a private time. In order to prepare for my solo album, I would like to have a dance lesson first. For that purpose, a famous dancer is coming from NY , who choreographed for Usher Raymond IV(R&B singer), Justine Timberlake, and Ne-Yo. I will take a private dance lesson from him.
--Ben böyle bir özel zamana sahip olamayacak kadar çok fazla meşgulüm. Solo albümümün hazırlığı için, ben ilk dans dersi almak istiyorum. Bu amaçla, Newyork'tan Usher Raymond IV(R&B singer), Justine Timberlake, and Ne-Yo için kareografi hazırlayan ünlü bir dansçı geliyor. Ondan özel dans dersleri alacağım.

Q4: Wow, we can expect a genuine dance performance !
--Wow muhteşem bir dans performansı bekleyebiriz !

A : Yes, please look forward to seeing it. Therefore, I would like to challenge to guitar, or composing songs after I upgrade my dance performance to the level I feel satisfied.
--Evet. Lütfen bunu görmek için bekleyin. Bu nedenle, ben şarkı düzenlemek ya da gitar çalarak meydan okumak istiyorum. Dansımı tatmin olduğum bir seviyeye kadar geliştirdikten sonra.

Q5: Recently, Kpop is getting more and more popular. How do you feel about it?
--Son zamanlarda, Kpop daha da popüler oluyor. Ne hissediyorsun bununla ilgili?

A: I am very happy that many Korean activists are active in Japan, getting high reputation now. Though the center of the popular artists are now boys group as well as girls groups, I would like to make my best efforts by myself so that I can prove that Korean solo artists are fantastic.
--Bir çok koreli temsilci Japonya da aktivite de bulunduğu için çok mutluyum, şimdi daha yüksek bir şöhretimiz var. Popüler sanatçıların merkezi şimdi kız grupları kadar erkek gruplarıda olduğu için, ben en iyi performasımı göstermek istiyorum. Böylece Koreli solo artistlerinin muhteşem olduğunu kanıtlayabilirim.

Q6: Wow, it increases our expection !What kind of music, do you aim?
--Wow, bu bizim beklentimizi yükseltiyor! Ne çeşit bir müzik amaçlıyorsun?

A: The music I would like to aim is “ performance music “ . With fusion of music, dance, and a beautiful video art, I would like to show audiovisual performance which stimulates sense of vision and hearing.
--Amaçladığım müzik dans, müzik ve güzel video gösterimleriyle birleşmiş "performans müziği"dir,ben görme ve işitme duyunuza hitab eden (uyaran) görsel-işitsel bir performans göstermek istiyorum.

A: First of all, I like SF. Among recent films, I like “Transformer” and “Avatar” .I am interested in that kind of vision.
Öncelikle SF(bilim kurgu demek)'yi seviyorum. en son filmler arasında “Transformer” ve “Avatar”ı sevdim. Ben bu tarz hayal ürünü şeylerden hoşlanıyorum.

Q8: Do you think of creating something, reflecting such SF-like audiovisual into your MV?
--SF'yi yansıtan böyle birşey oluşturmayı düşünüyormusun senin MV içinde?

A: Yes, that is right ! My MV will be something new and very unique one, being inspired by those creations. I have something in my mind now. When you have my next album in your hand, you will understand, “ This is what Hyun Joong wanted to realize !”
--Evet, bu doğru! Benim MV yeni ve çok özgün birşey olacak, bu yapılardan esinlenerek. Şu an aklımda böyle birşey var. Benim yakındaki albümümü elinize aldığınızda, anlayacaksınız ki"işte bu Hyun Joong'un gerçekleştirmek istediği şey!"

Q9: From now on, you are going to expand your activities to Japan, China, Taiwan and so on, to the global world. What you would like to achieve in Asia?
--Şimdiden, sen açılmaya başlayacaksın aktivitelerinle Japonya, Çin, Tayvan ve böylece tüm dünyada. Asya'da ne elde etmek istiyorsunuz?

A: I would like to have a big charity event with all
Hepsiyle büyük bir hayır etkinliği istiyorum.

İyi yürekli meleğimmm Very Happy Ben de Avatar'ı çok seviyorum ya Very Happy Hem animesini hem de filmini SS501 - Ropörtajları 188217
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:29 pm

Jung Min´in basin toplantisindan soru ve cevaplar.
Onunla gurur duyuyorum!

Soru: Ne tür bayanlardan hoslaniyorsun?

Olgun bayanlardan hoslaniyorum. Beni ruhen kusatabilecek, komik ve birlikte hayatimi paylasabilecegim/birlikte yürüyebilecegim biri. Japon bayanlar? Evet, seviyorum. Herneyse, bir cok ülkeye gittim ve insanlari yalnizca ülkelerine bakarak anlamanin zor oldugunu düsünüyorum. Her insanin kendine has kisiligi/karakteri var. Beni sevenler, lütfen olgun olun. (Gülüyor)

Soru: Japoncayi güzel konusuyorsun. Dilde basarili olmak icin önerilerin neler?

Evet, ben insanlari seviyorum ve bu yüzden ne söylediklerini, ne düsündüklerini anlamak istiyorum. Bu tutku/istek yabanci dilde basarili olmanin anahtari olmali.
Bu yüzden lütfen eger dilimizi ögreniyorsaniz korelileri sevin. Eger kore dilini ögrenmenizin sebebi bensem fazlasiyla mutlu olacagim. ("Mutlu"lugunu anlatmak icin cocuksu bir kelime kullandi)

Soru: Moda ile neden ilgileniyorsun?

Evet, ben bir Entertainer´im (insanlari eglendiren, sanatci). Nasil iyi görünebilirim diye düsünüyorum. Bu yüzden moda ile ilgileniyorum. Kiyafetlerin giyinmesi kolay ve rahat olmasini seviyorum.

Soru: Suan cok ince görünüyorsun!

Diyetteydim, hergün spor yapip yediklerimi kontrol ederek 7-8 kilo verdim. Diyette basarili oldugum icin mutluyum! Günde bir kere lezzetli bir yemek yiyorum. Bagimlisi oldugum yemek sesame sujebi, sujebi´yi susam corbasina koyuyorsun. Tatli kokuyor ve cok lezzetli. Susam beyin icin iyi. Eger cocuklariniz varsa lütfen onlara susam yedirin.

Soru: Stressten nasil kurtuluyorsun?

Stressli duygulari disari atiyorum. Sinirlenince deliriyorum, kizinca patliyorum. Sressi üstümde tasimiyorum, böylesi sagliga daha yararli.

Soru: Bos gününü nasil geciriyorsun?

Son zamanlarda bos günlerim olmadi.... Solo aktivitelerime baslamam kararlastirildigindan beri sarki, oyunculuk dersleri alip calisiyorum. Bana bos günüm olsa ne yapacagimi soruyorsun? Evet, seninle gecirmek isterdim.
(Jung Min´in "Seninle gecirmek isterdim" dedigi gazeteci bayan utanarak "Yorumlariniz TV´de yayinlanmayacak" dedi)

Soru: Fan klubünün ismi kararlastirildimi?

Henüz degil. "DO" ya ne dersiniz? "Dakaretai´nin kisaltmasi (=kucaklanmak isteyen)
Ve "O" (=bayan) (Gülüyor)

Soru: Japonyada birlikte calismak isteyecegin oyuncular varmi?

Japon dizilerini seviyorum, bircok dizi izledim ama bir oyuncu düsünemiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Böylelikle bana basrolde oynamayi kendileri teklif ederler. Gelecekte japon dizilerinde basrolde oynamak isterim. Konusmayi sevdigim icin showlara/programlara katilmakta isterim.
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:30 pm

Jun Tayvan'daki derginin ekim sayısının kapağında yer alıyor ve dergide çok uzun bir röportajı var.

Kim Hyung Jun
Koreli Sportmen
Sonbahara Ait Erkek

SS501 Magnae Kim Hyung Jun'u en son gördüğümüzden beri uzun zaman oldu, yeni bir şirkete katıldıktan sonra yurtdışı promosyon etkinliklerini aktif bir şekilde genişletiyor. İlk olarak Ağustosta solo hayran buluşması için Singapur'a gitti ve Eylülde Song Seung Heon'un hayran buluşmasının açılışında özel konuk olarak japonya'ya gitti, yurtdışındaki fanlarından çok sıcak ilgi aldı. Editör tarafından röportaj yapılırken Hyung Jun güncel iş planlarından da bahsetti, bir eğlence programında MC olma teklifini kabul edişinin yanında yakın gelecekte herkesle oyuncu olarak buluşacak bu yüzden hepiniz lütfen onun oyunculuk yeteneklerini merakla bekleyin! Ayrıca, DJ olmanın zevkini ve kardeşi Ki Bum ile arasında geçen ilginç anektodları sadece bizlerle paylaştı! Sonbaharın erkeği & Koreli sportmen Kim Hyung Jun'u sizlere sunuyoruz şimdi!

Öncelikle her zaman SS501 ve Hyung Jun ile ilgili olan Tayvanlı hayranlarını seslice ve kuvvetlice selamla~ Kuvvetlice yapmak zorundasın! Herkes seni çok özledi~

Tayvan dergisi okuyucuları, merhaba! Ben SS501 Kim Hyung Jun. Ekim sayısının kapağında olacağımı hiç düşünmemiştim. Herkesle bu şekilde buluşmaktan çok onur duydum ve mutluyum! Son zamanlarda şirketimi değiştirdim, umarım herkes hala SS501 ve Hyung Jun’u desteklemeye devam eder!

Güncel iş gelişmeleri ve günlük hayattan haberler?

Geçenlerde Singapur’da solo bir hayran buluşması yaptım, yaklaşık 3000 fanla buluşmak çok mutluyum. Kısa bir süre önce Song Seung Heon sunbaenin hayran buluşmasına katılmak için Japonya’ya gittim. Hayran buluşmasını açmak için Koreli bir şarkıcı olarak katıldım, yurtdışı solo aktivitelerimin bir parçası olarak 10000 den fazla Japon hayranın önünde sahne aldım. Sahnede olmak ve hayranla buluşmak çok eğlenceli bir şey. Gelecekte herkesle SS501 Kim Hyung Jun olarak buluşmanın yanı sıra sahnelerde oyuncu olarak da bulunacağım. Ayrıca, solo bir albüm yayınlayacağım, şimdi adlı bir eğlence programında MC oldum. Bu süreçte Kim Hyung Jun’un farklı bir yanını herkese göstereceğim! Hayranlarla farklı şekillerde de buluşmak istiyorum bu nedenle umarım herkes benimle buluşma şanslarına katılabilirler. Son zamanlarda zamanımı verimli bir şekilde değerlendirdim, şimdi DJ olarak özenle çalışırken oyunculuk yeteneklerimi de geliştiriyorum.

Yeni şirketinde birçok tecrübeli oyuncu sunbae var, aynı şirkete bağlı olanlardan hangisine Hyung Jun daha fazla hayran? Ayrıca oyunculuk endüstrisinde hangi diğer sunbaelere hayransın?

Yeni şirket S-Plus Entertainment’ta Kang Ji Hwan gibi oyuncu sunbaeler var ve ben genelde sunbaenin işlerini izliyorum. Kısa bir süre önce başrol oynadığı adlı diziyi bitirdim. Kang Ji Hwan sunbaenin oyunculuk yetenekleri her zaman mükemmeldi ama bu dizide karakterleri çok iyi sergiledi. Ayrıca, sunbae müzikalini Japonya’da oynadı ve benim kendisine daha da saygı duymamı sağladı. Gelecekte herkesin önünde kendimi bir oyuncu olarak sunacağım. Kang sunbae bana çok sayıda tavsiyelerde ve teşviklerde bulundu ve benim özgüvenimi artırdı. Kang Ji Hwan sunbaenin dışında, So Ji Sub, Jang Dong Gun, Song Seung Heon sunbaeleri de beğeniyorum. İlerde oyuncu olarak çok sıkı çalışacağım, onlarla birlikte çalışabilmeyi umut ediyorum. (gülüyor).

Hyung Jun bir müzikalde oynayacak, lütfen canlandıracağın karakteri ve ilk kez bir müzikalde oynamak konusundaki düşüncelerini anlatır mısın?

Sene bitmeden önce adlı müzikalde oynayacağım. Bu benim ilk kez bir müzikalde oynamam olacak ve iki rolü birden canlandırmam gerekecek. Bu müzikal umursamaz/dikkatsiz bir kafe çalışanı ile çok nazik/dikkatli bir garson arasındaki romantik bir hikaye. Hikayede, gündüzleri centilmen Ji Man oluyorum ama geceleri garson Jung Min’e dönüşüyorum. Bir müzikal için şarkıcılık, oyunculuk ve dans etme yeteneklerini sergilemek gerekiyor ayrıca bu benim ilk müzikalim ve iki rol canlandıracağım bu nedenle biraz tedirginim ama iki rolü de iyi bir şekilde canlandırabilmek için çok çalışacağım. Bu benim oyuncu olma yolundaki ilk adımım, hala dikkatlice öğreniyorum bu yüzden lütfen performansımı merakla bekleyin!

Sahnede şarkıcı olarak bulunmakla oyuncu olarak bulunmak arasında ne gibi farklılıklar var Hyung Jun?

Hmm~ sahnede şarkıcı olarak bulunmakla oyuncu olarak bulunmak arasındaki farktan bahsedersek … Sahnede bir şarkıcı olarak bulunduğumda SS501’in bir üyesiyim. Sahnede 5 imiz birlikte olduğumuz için çok korkup gergin hissetmem ve bence bu şarkıcı olmanın en iyi yanı. Diğer yandan, sahnede henüz müzikal oyuncusu olarak bulunmasam da yine de bayan başrolle birlikte seyircileri hikayeye yönlendirmek zorundayım. Sadece bunu düşünmek bile beni çok gergin etmeye yetiyor!

SS501’de, Hyung Jun grubun en küçüğü ve şirin bir imaj sergiliyor ama evde Kim Hyung Jun büyük kardeş. Küçük olmayı mı yoksa büyük olmayı mı tercih edersin? Özel olarak Hyung Jun’un karakteri küçüğe mi yoksa büyüğe mi daha yakın?

Evde en büyük kardeşim SS501’de en küçüğüm ama aslında ben gidip de bilerek rollerimi böyle yapmadım, ben sadece kendimi çok doğal bir şekilde ifade ediyorum. Eğer bu iki rolden birini seçmem gerekirse, duruma göre davranacağım ve oynamam gereken rolü seçeceğim, bazen büyük kardeş olarak davranacağım bazen de en küçük olarak. Aslında dışarıda en küçük evde en büyük olmam benim her iki rolün de acılarını tecrübe etmemi sağlıyor. Örneğin SS501 aktiviteleri sırasında liderin duygularını anlayabiliyorum, SS501’de en küçük olduğum için de kardeşimin düşüncelerini ve duygularını anlayabiliyorum.

SS501 üyeleri şimdi aynı şirkete bağlı olmasa da Tayvan’daki fanlar hala sizin haberleriniz hakkında çok ilgililer. Şimdi hepiniz kendi işlerinizle meşgul olsanız da SS501 üyeleri hala birbirleriyle irtibat halinde mi?

SS501’de bazı üyelerin yeni şirketleri var ve bazı üyeler ise hala gelecek planlarına karar verecekler ama 5 imiz de farklı şirketlerde olsak bile biz hala SS501 iz, bence yakın gelecekte 5 imiz hala bir araya gelebiliriz. Şimdi ben onlarla twitter ya da telefonlar vasıtasıyla sıkça görüşüyorum, şimdilerde Hyun Joong hyung (abi) adlı diziyi çektiği için biz de ona karşı olan desteğimizi göstermek için diziyi izleyeceğiz. Ayrıca geçenlerde Hyun Joong hyung ile telefonda konuştum ve dizi çekimleri yüzünden son zamanlarda çok yoğun olduğunu söyledi. İnsanlar bir süre buluşamayınca kalpler de uzaklaşır deseler de biz SS501 için son zamanlarda sıkça buluşamasak da kalbimizde daha da yakınlaşıyoruz! Hepimiz meşgul olsak ve sıkça buluşamasak da üyeler hala birbirleriyle çok ilgili bu yüzden hala sıkça irtibat halinde olacağız. (gülüyor).

Eğlence dünyasında yakışıklı kardeşler ikilisi Hyung Jun ve Ki Bum kıyafetlerde benzer zevkleriniz var mı?

Ki Bum ve benim görünüşlerimiz çok benzese de sevdiğimiz giyim tarzlarında çok farklıyız. Ben basit, düz kesim, rahat tarzları seviyorum ama küçük kardeşim Ki Bum benim tamamen zıttım, o daha vahşi tarzları seviyor. Kot pantolon seçimini göz önüne alırsak ben giyildiğinde rahat hissettiren kotları tercih ediyorum ama Ki Bum özel desenleri ya da dizaynları olan kotlara daha çok dikkat ediyor. (gülüyor)

İki kardeş arasında birbirinizin kıyafetlerini giyiyor musunuz?

Öz kardeşler olduğumuz için arada birbirimizin kıyafetlerini giyiyoruz. Bir keresinde bir arkadaşın düğününe katılmam gerekiyordu bu nedenle giymek için bir gömlek seçmede acele içindeydim ve yanlışlıkla farkında olmadan Ki Bum’un gömleğini almışım düğün salonunda gömleğimin çok dar olduğunu fark ettim. Neyse ki düğün esnasında çok normal davrandım bu yüzden dar gömlek başıma bir dert açmadı ama bu kaza bende derin bir etki bıraktı. (gülüyor) Aslında hala Ki Bum ile birçok ilginç hikayelerim var, bir sonraki sefere eğer bir şans olursa dergisi okuyucularına söyleyeceğim!

Hyung Jun ve Ki Bum’un ideal karşı cins çiftleri benzer mi?

Biz kardeşlerin beğendiği ideal tip de aslında aynı değil. Ben daha kız gibi olan daha kızsal kıyafetler giyen tipleri tercih ederken Ki Bum daha olgun, seksi ve cömert kızları tercih ediyor.

Eğer iki kardeş de aynı kızdan hoşlanırsa büyük abi olarak Hyung Jun bunu nasıl çözersin?

Hmm… Eğer ikimiz de aynı kızı seversek? Bu gerçekten güzel bir soru, açıkçası önce de dediğim gibi bizim hoşlandığımız tipler çok farklı o yüzden aynı kızı sevmemiz çok nadir bir olay olur. Ama eğer aynı kızı seversek vazgeçmek zor olsa da ama birini sevmeye kıyasla kan bağları bence daha önemli değil mi? Bu yüzden eğer gerçekten böyle bir durum olursa kardeşim için diğer kişiden vazgeçerim.

Sıcak yazdan sonra sonbahar geliyor! Hyung Jun sence sonbaharda Kore’ye gidilirse hangi yerler daha uygun olur?

Eğer tamamen sonbahar havasına dalmak istiyorsanız bence Kore en uygun yer, burada çok fazla güzel görülecek yerler var gerçekten çok güzel! Güzel manzaralara hayran olmak için gelmenin yanında, gelin ve benim için destek olun. Eğer böyle olursa çok güzel olur! Haha~Herkesin gelmesini Kore’de bekleyeceğim~ Ben sonbaharın adamıyım ve Koreli sportmenim...Kim Hyung Jun … Hahaha!

Birçok Tayvanlı fanlar internet vasıtasıyla ’ı dinliyorlar. Bir DJ olarak, Hyung Jun, hayranlar tarafından genişçe konuşuluyor ve ilgi topluyor. DJ olarak tecrübelerini ve DJ olmanın zevkini bizimle paylaşır mısın?

Başlangıçta ’ı sunarken ben sadece bir iş olarak gördüm. Ama zamanla bu yayınla hüzünlerimi ve mutluluğumu da dinleyicilerle paylaşmaya başladım. Benimle aynı tecrübeleri ya da problemleri paylaşan birçok dinleyeci olduğunu fark ettim bu yüzden program sayesinde biz etkileşime giriyoruz, birbirimize cesaret veriyoruz, böyle bir süreç sayesinde çok mutlu hissediyorum, ayrıca dinleyicilerin de kendimin de varlığını hissedebiliyorum. Böyle bir programı sunabilmenin çok güzel bir şey olduğunu düşünüyorum.

Radyo programı yaptığın zaman unutulmaz hale gelen hiç özel bir olay oldu mu?

Bu programı sunmaya başladığımdan beri, her yayın başlangıcından sonuna kadar unutulmaz birer hatıra benim için. Benim için Kim Hyung Jun Music High'ın her dakikası her saniyesi önemli. Eğer mutlaka son zamanlarda unutulamaz birşeyden bahsetmem gerekirse bu herkesin de bildiği bana öz bir abi kadar yakın olan Park Yong Ha'nın vefat etmesidir. O zaman cenaze törenine katıldıktan sonra geldim ve programı sundum. Program esnasında birçok kez ağladım, şimdi bile düşündüğüm zaman çok üzülüyorum.

Saat 2 AM yayını esnasında eğer bir dinleyici aşksızlıktan dolayı iyi hissetmediğini söylerse onun için hangi şarkıları çalarsın?

Eğer aşk yüzünden kırgın olan bir dinleyici şarkı adamak için ararsa ve o gün izin verilebilirse, o kişinin adamak istediği şarkılara kıyasla ben kendim de ona uygun olduğunu düşündüğüm şarkıları seçebilirim ama tabiki önkoşul o kişinin kabul etmesi lazım. (gülüyor) Bence bu çok direk bir teselli. Eğer böyle bir dinleyiciyle karşılaşırsam Mars Men Venus Women şarkısını ya da diğer umutla dolu veya neşeli şarkıları çalarım.

Eğer bir dinleyici uzun zamandır olan kız arkadaşına teklif etmek istiyorsa o zaman ona yardım etmek için hangi tür şarkıları çalarsın?

Kız arkadaşlarına itiraf etmek isteyen kişiler için……Hmm~ Bence dinleyicilerin kendi şarkılarını seçmeleri daha iyi hahaha~ şaka yapıyorum! Eğer itiraf etmek için şarkı gerekiyorsa ben pop şarkıları seçerim, bugün şarkılara bakmakla meşgul olacağım o yüzden editör bir dahaki sefere lütfen bu soruyu tekrar sor bana! Bir sonraki sefer gerçekten bir şarkı seçeceğim ve herkese söyleyeceğim!
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:30 pm

17 Eylülde, SS501 Park Jung Min 絆ー少年よ大紙を抱け (müzikalinin adı) solo aktivitelerinin başlangıcı olacağını Japonya’da açıkladı.

Jung Min’in göz kamaştırıcı gülümsemesi ve büyük tepkileri tüm röportaj süresini eğlenceli bir hale getirdi. Akıcı Japoncası’nın yanı sıra, Çin marketine girecek ve şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyor.

Asya’da popüler olan bir gruptan geliyor ve sadece Kore’de meşhur değil, Japonya ve Çin’de de çok meşhur. Röportaj esnasında SS501’in gelecek planları konusunda endişelendiğini itiraf etti. (korkmayın hemen röportajı okuyun kızlar)

S: Solo aktivitelerin Japonya’da başlamak üzere, 絆ー少年よ大紙を抱け (müzikalin adı) oynarken ne çeşit fikirlerin var?
C: Solo aktiviteler başladıktan sonra aldığım ilk iş olduğu için gergin ve baskı altında hissettim ama çok çalışacağım!

S: Jung Min kolayca gergin hissedebilen birisi mi?
C: Aslında, ben kolayca gergin hisseden birisi değilimdir ama baskıyı hissederim.

S: ‘Grease’ müzikalinin Kore’de çok fazla övgü aldığını duydum doğru mu?
C: Evet! Her zaman birinciydi! Hahahahaha (Gülüyor)

S: O zaman güven eksiliğinden mi?
C: Kore’deki performanstaki tecrübeden dolayı birçok teklif var ama ben hepsini geri çevirdim. Bu seferki Japon müzikaline de karar vermeden önce çok değerlendirildi. Japonca konuşarak genç oyuncularla birlikte oynamak, teşvik ve meydan okuma benim için yeni.

S: Japoncan gerçekten çok akıcı, senin gibi olmak için ne yapmalıyız?
C: SS501 ile birlikte Japonya’da çalıştığım zaman 6 ay kalmıştık orda. Müzik aktivitelerine göre boş zamanımız daha fazlaydı. Geceleri egzersiz yapardım ve otobüs durağının yanındaki BBQ dükkanına giderdim. Dükkanda yalnız başıma yerken oranın sahibiyle sohbet ederdim ve uzunca bir süre sohbet ettikten sonra arkadaş olduk. O zaman Japoncam iyi değildi ve birçok kişi bana öğretmek için baya çalıştılar. Ama ne dediklerini anladıktan sonra çok mutlu hissettim. Son zamanlarda Japonca konuşabilmem için çok fazla fırsatım yok ve uzun bir süredir konuşmadığım için birisi yüzüme bakıp konuştuğunda bazen anlayamıyorum. (Gülüyor)

S: Son zamanlarda Çince öğreniyor musun?
C: Evet, şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyorum, şimdi yaklaşık bir aydır öğreniyorum. Japonca öğrenirken Korece kitapları almam (Japoncayı Korece anlatan kitapları kastediyor) ve onun yerine Japonların kullandığı öğrenme materyallerini alırım ve kendi kendime çalışırım. Şimdi yine Çinlerin okumak için kullandıkları Çince materyalleri alıyorum.

S: Sadece Kore’de değil Japonya’da, Çin’de ve diğer ülkelerde de aktivitelerde bulunmak istiyorsun değil mi?
C: Evet, amacım Japonya, Çin ve Kore’de aktif olmak. Ayrıca “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” de olmak istiyorum. (Gülüyor)

S: Solo aktivitelerin esnasında da hala SS501 Seksi Karizma lakabını kullanacak mısın?
C: Ne demeli… Ben hala “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” daha uygun diye düşünüyorum. Bir dahaki seferde buna değiştireceğim!

S: Bir solo artist olarak insanların seni nasıl görmelerini istiyorsun?
C: Hala aynı artist, şarkı söyleyeceğim ve farklı ülkelerde oynayacağım. Japonca bildiğim için Japonya’da MC ve DJ olarak çalışmak ve gelişmek isterim. Tabiki bunları yapmak için Çinceyi de kullanmak isterim.

S: Mini albüm ne zaman çıkacak?
C: Bu sadece planlandı. Nasıl yapacağıma karar vermediğim için ve kendimden renkler de katmak istediğim için, ama tamamen kişilikle de dolu bir albüm olmasını da istemiyorum.

S: Çok sayıda ünlü bestecinin ilgisini çektiğini duydum?
C: Benim kişiliğime uyan bir şarkı seçmek istiyorum. Japon müzik endüstrisinde zirvede olmasını istiyorum.

S: SS501 Jung Min olarak ne tür planların var?
C: Herkesin farklı kişilikleri olsa da biz grup adımızın SS501’in anlamında hemfikiriz, bu en iyisi. Tıpkı SMAP gibi, herkes farklı bir kişiliğe sahip ama grup isimlerini taşıyabiliyorlar, bence biz de bunu yapabiliriz! (SMAP japonyanın en iyi gruplarından birisi ve 1991'den beri aktifler hala)

S: Bazı fanlar SS501 aktiviteleri hakkındaki dedikodulardan dolayı endişeliler?
C: Ben Japonya’da önemli hiç dedikodu duymadım ve Kore’de yeni şirkete geçerken de duymadım. Ama şimdi bitti, herkes “Ben SS501’i korumak istiyorum” hissini taşıyor. Şimdi bizim solo aktivitelerimiz olduğu için bir araya gelmekte bazı zorluklar olabilir. 1 Mayısta bir albüm çıkarabilmeyi istiyorum. Tabi ki bu benim kişisel fikrim, herkes toplanabilirse muhtemelen bu doğru olur ve gerçekleşebilir.

S: Umarım seneye 1 Mayısta isteğine erişebilirsin!
C: Bu güzel bir gün, grup adımızın rakamlarının yazıldığını görmek isterim! (Gülüyor)

S: Jung Min’in Japonya’daki aktivitelerini ve TV programlarını merakla bekliyoruz.
C: Umarım çok fazla olur~ Benimle irtibata geçen birçok TV kanalı var ve ben şaka yapmayı severim bu yüzden biraz problem var~ Hahaha (Gülüyor) “En çok kucaklanmak istenen erkek artist” i ulaşmak istediğim bir hedef olarak kullanarak!
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:31 pm

17 Eylülde, SS501 Park Jung Min 絆ー少年よ大紙を抱け (müzikalinin adı) solo aktivitelerinin başlangıcı olacağını Japonya’da açıkladı.

Çin marketine girmek için, aktivitelerinin başlangıcını Eylül sonunda bir röportaj için Tayvan’a giderek ilan etti. Kasım’da bir solo single çıkaracak ve 22-23 Aralık’ta Japonya’da solo hayran buluşmaları düzenleyecek.

5 Ekim’de çıkan Josei Jishin Dergisinde, dergi yayınlanmadan bir ay önce çekilen resimler ve yapılan röportajlar var.

Jung Min’in göz kamaştırıcı gülümsemesi ve büyük tepkileri tüm röportaj süresini eğlenceli bir hale getirdi. Akıcı Japoncası’nın yanı sıra, Çin marketine girecek ve şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyor.

Asya’da popüler olan bir gruptan geliyor ve sadece Kore’de meşhur değil, Japonya ve Çin’de de çok meşhur. Röportaj esnasında SS501’in gelecek planları konusunda endişelendiğini itiraf etti. (korkmayın hemen röportajı okuyun kızlar)

S: Solo aktivitelerin Japonya’da başlamak üzere, 絆ー少年よ大紙を抱け (müzikalin adı) oynarken ne çeşit fikirlerin var?
C: Solo aktiviteler başladıktan sonra aldığım ilk iş olduğu için gergin ve baskı altında hissettim ama çok çalışacağım!

S: Jung Min kolayca gergin hissedebilen birisi mi?
C: Aslında, ben kolayca gergin hisseden birisi değilimdir ama baskıyı hissederim.

S: ‘Grease’ müzikalinin Kore’de çok fazla övgü aldığını duydum doğru mu?
C: Evet! Her zaman birinciydi! Hahahahaha (Gülüyor)

S: O zaman güven eksiliğinden mi?
C: Kore’deki performanstaki tecrübeden dolayı birçok teklif var ama ben hepsini geri çevirdim. Bu seferki Japon müzikaline de karar vermeden önce çok değerlendirildi. Japonca konuşarak genç oyuncularla birlikte oynamak, teşvik ve meydan okuma benim için yeni.

S: Japoncan gerçekten çok akıcı, senin gibi olmak için ne yapmalıyız?
C: SS501 ile birlikte Japonya’da çalıştığım zaman 6 ay kalmıştık orda. Müzik aktivitelerine göre boş zamanımız daha fazlaydı. Geceleri egzersiz yapardım ve otobüs durağının yanındaki BBQ dükkanına giderdim. Dükkanda yalnız başıma yerken oranın sahibiyle sohbet ederdim ve uzunca bir süre sohbet ettikten sonra arkadaş olduk. O zaman Japoncam iyi değildi ve birçok kişi bana öğretmek için baya çalıştılar. Ama ne dediklerini anladıktan sonra çok mutlu hissettim. Son zamanlarda Japonca konuşabilmem için çok fazla fırsatım yok ve uzun bir süredir konuşmadığım için birisi yüzüme bakıp konuştuğunda bazen anlayamıyorum. (Gülüyor)

S: Son zamanlarda Çince öğreniyor musun?
C: Evet, şimdi Çince öğrenmek için çok çalışıyorum, şimdi yaklaşık bir aydır öğreniyorum. Japonca öğrenirken Korece kitapları almam (Japoncayı Korece anlatan kitapları kastediyor) ve onun yerine Japonların kullandığı öğrenme materyallerini alırım ve kendi kendime çalışırım. Şimdi yine Çinlerin okumak için kullandıkları Çince materyalleri alıyorum.

S: Sadece Kore’de değil Japonya’da, Çin’de ve diğer ülkelerde de aktivitelerde bulunmak istiyorsun değil mi?
C: Evet, amacım Japonya, Çin ve Kore’de aktif olmak. Ayrıca “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” de olmak istiyorum. (Gülüyor)

S: Solo aktivitelerin esnasında da hala SS501 Seksi Karizma lakabını kullanacak mısın?
C: Ne demeli… Ben hala “en çok kucaklanmak istenen erkek artist” daha uygun diye düşünüyorum. Bir dahaki seferde buna değiştireceğim!

S: Bir solo artist olarak insanların seni nasıl görmelerini istiyorsun?
C: Hala aynı artist, şarkı söyleyeceğim ve farklı ülkelerde oynayacağım. Japonca bildiğim için Japonya’da MC ve DJ olarak çalışmak ve gelişmek isterim. Tabiki bunları yapmak için Çinceyi de kullanmak isterim.

S: Mini albüm ne zaman çıkacak?
C: Bu sadece planlandı. Nasıl yapacağıma karar vermediğim için ve kendimden renkler de katmak istediğim için, ama tamamen kişilikle de dolu bir albüm olmasını da istemiyorum.

S: Çok sayıda ünlü bestecinin ilgisini çektiğini duydum?
C: Benim kişiliğime uyan bir şarkı seçmek istiyorum. Japon müzik endüstrisinde zirvede olmasını istiyorum.

S: SS501 Jung Min olarak ne tür planların var?
C: Herkesin farklı kişilikleri olsa da biz grup adımızın SS501’in anlamında hemfikiriz, bu en iyisi. Tıpkı SMAP gibi, herkes farklı bir kişiliğe sahip ama grup isimlerini taşıyabiliyorlar, bence biz de bunu yapabiliriz! (SMAP japonyanın en iyi gruplarından birisi ve 1991'den beri aktifler hala)

S: Bazı fanlar SS501 aktiviteleri hakkındaki dedikodulardan dolayı endişeliler?
C: Ben Japonya’da önemli hiç dedikodu duymadım ve Kore’de yeni şirkete geçerken de duymadım. Ama şimdi bitti, herkes “Ben SS501’i korumak istiyorum” hissini taşıyor. Şimdi bizim solo aktivitelerimiz olduğu için bir araya gelmekte bazı zorluklar olabilir. 1 Mayısta bir albüm çıkarabilmeyi istiyorum. Tabi ki bu benim kişisel fikrim, herkes toplanabilirse muhtemelen bu doğru olur ve gerçekleşebilir.

S: Umarım seneye 1 Mayısta isteğine erişebilirsin!
C: Bu güzel bir gün, grup adımızın rakamlarının yazıldığını görmek isterim! (Gülüyor)

S: Jung Min’in Japonya’daki aktivitelerini ve TV programlarını merakla bekliyoruz.
C: Umarım çok fazla olur~ Benimle irtibata geçen birçok TV kanalı var ve ben şaka yapmayı severim bu yüzden biraz problem var~ Hahaha (Gülüyor) “En çok kucaklanmak istenen erkek artist” i ulaşmak istediğim bir hedef olarak kullanarak!
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kalplerinizi açsak ?

Hyun Joong- Herkesi mutlu ederken insanların bana tuhaf demesini umursamıyorum! Uzaylıların varlığını kanıtlamak için kainata gidebilmek isterdim.

Hyung Joon- İnsanların nasıl göründükleriyle çok alakalıyım.Ben veya diğerleri farketmiyor. Bu yüzden sanırım "nasıl görünüyorsun" kulübü'nün bir üyesiyim ! Çünkü bir mükemmelliyetçiyim.

Young Saeng - Çoğu kişi duygusal biri olduğumu söylüyor, katılıyorum! Ne zaman aşık olsam, 100% verici oluyorum!

Jung Min - Çoğu kişi "prens" hastalığına sahip olduğumu söylüyor , ki doğru ! Kendimi tuvalete kilitliyorum ve aynaya bakıp kendime "Çok muhteşem görünüyorsun, yüzünü duvara asmak istiyorum ~" diyorum.

Kyu Jong - İçerde, gerçekten kendimi ifade etmek istiyorum, Bunu genellikle yapamıyorum.Belki birgün size gerçek gücümü göstereceğim çocuklar!

Bizim kusurlarımız??

HJL - İnsanlar mükemmel prens olduğumu söylüyor.Ama aslında, gidıklanmaktan korkuyorum, yani asla bunu bana yapmamalısınız. Ve yusufçuklardan korkuyorum, eğer etrafımdaysa, mutlaka bana söylemelisiniz!

KJ- Geçmişte grup üyeleri gerçekten çok yumuşak konuştuğumu söylüyorlardı. Ve ne zaman uykuya dalsam ve ertesi gün uyansam, Daima yanımda kim var bilmiyorum... Neredeyim ve neden orda uyumuşum bilmiyorum!

YS- Nezaman konuşmasam, insanlar soğuk olduğumu düşünüyorlar.Fakat nerde kameraların beni çektiğini görsem, utanıyorum.Ayrıca ne söylesem bilemiyorum. Aslında, neden gergin hissediyorum bilmiyorum.Ve nezaman gergin olsam bu suratıma yansıyor..

JM - Grup üyeleri diyor ki tuhaf çoraplar giyiyormuşum, Giyiyor muyum? Bir programdayken grup üyeleri, para harcamayı sevdiğimi söylediler, aslında, sadece yemek için harcıyorum. Ayrıca daima insanlara yemek ısmarlıyorum! Asıl nokta, hangi kusurlara sahibim bilmiyorum,
Bu yüzden sanırım bu benim en büyük kusurum!

HJB - Sanırım ben bir sulu gözüm.Hayranlar bana bukadar iyi davrandığı sürece başka bir şansım da yok, Bana kendi yaptıkları kartları gönderiyorlar.Ben de çok duygulanıyorum ve ağlayacak gibi oluyorum.
(JM- Evde çok tembel.Hiç birşey yapmıyor. Yemek bile!)
Çünkü nasıl olsa birisi pişirecek.Ben yeme kısmından sorumluyum! haha~

Grup üyelerinin gözünde sen kimsin?

Kim Hyun Joong: Bir 4. boyut karakteri, ama içerde, çok olgun. O bizim rol modelimiz ve iyi bir lider.Çok erkeksi, eğer üzüntüntülüyse bizim önümüzde göz yaşı dökmemeye çalışır. Hayranlara karşı çok koruyucudur, İnanıyoruz ki kız arkadaşına çok iyi davranacaktır.

Park Jung Min: Çok fazla ifadeye sahip, Gülümsemeyi ve gülmeyi seviyor. Sivri dillidir ama aslında çok komiktir. Konuşmada çok iyi, yabancı insanlardan korkmaz ve reaksiyonları hızlıdır. çok kolay arkadaş olur. devamlı çok yakışıklı, zengin ve seksi karizma olduğunu söyler !

Kim Kyu Jong:Sessiz ve biraz içedönük.Bazen sessizliği bırakıp açılır.Genellikle sessizce oturur. Kendini ifade etmekte iyi değildir. Ama içerde, çok iyi yürekli ve nazik.O bizim "merkezimiz". Ne zaman tartışak, daima bizi durdurur ! Son zamanlarda, daha girişken oldu, herzaman yakışıklı tarafını gösteriyor. Bukadar çok insanın onu sevmesine şaşmamalı!

Kim Hyung Joon: O bizim sahip olmamız gereken birisi.Eğer o etraftaysa asla sıkıldığınızı hissetmezsiniz.Grubun genci, ama en canlı karaktere sahip.Daima JungMin'le atışır, ! Gerçekten canlı bir bebek gibi. Tatlı dillidir .Onun için, hayranlar onun merkezi ! Eğer dans provası yorucuysa, o hala enerjiktir! Sanki uyumaya ihtiyacı yokmuş gibi!

Heo Young Saeng: Katılımcı, iyi bir evlat ve utangaç.Bazı zamanlar konuştuğunda sesi bir kız gibi .Kız grupların dans hareketlerinin takipçisi. O iyi bir dinleyici, çok vefakar ve sorumluluk sahibi. Şarkılarımızın yüksek vokallik gerektiren kısımları onun için hiçbirşey. Onun tek kusuru güven eksikliği!

Gerçekten paylaşmak isediğim şey??!

HJL - Şarkıcı olduktan sonra, çok fazla utanç verici anla karşılaştık.Ama en unutulmaz olanı şu: SS501 olarak yeni çıkış yaptığımız zamanlar , KJ ve ben birlikte hamama gittik. Duşların bulunduğu kısıma girip üstümüzü çıkarttık.Tam pantalonumuzu da çıkartmıştık ki birden bir hayran elinde kağıtla çıkageldi ve " lütfen bana bir imza verirmisiniz dedi!".Sonunda, utanak imzaladık.Yani artık uzun zamandır neden hamam gibi yerlere gitmediğimizi biliyorsunuz!

KJ - Yakın zamanda, 2SHAI'nın klip çekiminde yardım ettim. Oldukça farklı hisleri barındıran bir rolü oynadım. Çekimlerden sonra, anladım ki aktörlük gerçekten zor. Sonra HyunJoong'a baktım, oyunculuğu çok içtendi. Ve bende kendimi bu şekilde oynamak için teşvik ettim ."Boys Over Flowers"ın bir bölümünü bile kaçırmadım . işin aslı HJL ve yoon ji hoo tamamen farklı kişiliklere sahipler.Buyüzden onun oyunculuğu en iyisi.Ve şuan genel olarak da kabul gördü! O gerçekten iyi~

HJB - Bir önceki albümde,biz üstsüz vücudumuzu gösterdik ve fotoğraf çekildik, değil mi? Ama kapak fotoğrafında,sadece omuzlar gözüküyor.Oysa biz çekimdeyken, üst vücudumuzu tamamen çıkarttık.ve vücudumuzu göstermek hakkında baya endişelendik.Şanslıyız ki gözükmedi! haha~ Ama size güzel üst vücudumuzu göstermek için sıkı çalışmaya ve egzersizlere devam ediyoruz! Hepinize birşey sormak istiyorum, eğer tamamen soyunsak, daha mı iyi olur acaba?

JM - Tayvana gitmeden önce, Çok fazla hayran bizi karşılamayacak diye endişelendim. Ama ansızın, nezaman uçaktan indik, akabinde birçok hayranın karşılamasıyla karşılaştık.Gerçekten çok duygulandım.Başlangıçta, hava alanından beşimiz birlikte çıkmak istedik, ama izdiham vardı, buyüzden ayrı ayrı çıktık.Ben gerçekten şok olmuştum ha~

YS - Konuşmaktan gerçekten hoşlanmamamın sebebi bir tekniğe sahhip olmamam. Grup üyeleri benim sahnedeki gibi davranmamı istiyor ama olmuyor! Gerçekten konuşmak istiyorum. Çok mutluyum HJL ve JM'nin dizi ve müzikalde ayrı ayrı tanınmasından.Tekrardan SS501 olarak birlikteyiz, bu gerçekten mutluluk benim için.Şimdi gerçekten duymak istediğim şey şu "SS501 GÜÇLÜ BİR GRUP!"

Ne tür bir kız arkadaş istiyoruz??

HJL - bir gömlek ve bir etek giyen bir kız. Umarım çiftlerin fazla duygusal cümleler kurmadıkları cinsden bir ilişkim olur. Bir diğerine arkadaş gibi davranmak, daha rahat hissettirir.O terlik mi giyiyor umursamam.Süpermarkette de buluşabiliriz ve birlikte soju içip sashime yeriz! Dil arada bir engel değildir.Asıl önemli olan sevgiyi hissetmek~

KJ - Geniş omuzlu kızlardan hoşlanıyorum,ve bana ismimle hitab eden kızlardan.Kısa saç, büyük yuvarlak gözler, biraz ufak yuvarlak yüz .Onu favor, yemek mekanıma götürürüm ve ja jiang mian (ja jiang mee) yediririm. eğer birlikte yersek iyi olur !

JM - .Ben zeki, komik , katılımcı ve benim kişiliğimi kabullenen kızlardan hoşlanıyorum.Geçmişte "Mirasyedi çocuk" lakabını kullanıyordum.Bu yüzden umarım hoşlandığım kız mali konularda kontrol sahibi olur! Tabii ki " SS501'İ SEVİYORUM" şeklinde bağırılması da çok sevimli oluyor!

HJB - Ben kariyerine odaklanmış kızlardan hoşlanıyorum,ve ne yapıyorsa onun için çok çalışan kızlardan. Örnek olarak, BoA. katılımcılığa sahip ve onun seksiliği kalbimin hızlı çarpmasına sebep oluyor! ama, yinede benim diğer yarımın isteği iyi yürekli, cömert, nazik ve güzel bir kız.

YS - Gerçekten kasket giyen kızlardan hoşlanıyorum. Ve spor kıyafetler giyen kızlar. Karakteri oturmuş, iyi, sevimli, zeki, ve anlayışlı, Song Hye Go ve Wen Gen Ying gibi. Güzel ve nazik.

Alıntı ve Orjinal metin: Soompi ve Huixin884@quainte
(çeviri :chibbi)

Not :
Hyun Joong Lider = HJL
Hyung Joon Baby = HJB
mervess501
Admin
mervess501

Arkadaşlar bu ÇOK eski bir röportajmış!.Olduğu gibi ALINTIDIR...

Diğer Grup Üyelerinin Sırlarını Açıkla?

HyunJoong: Bence YoungSaeng bizden daha fazla 4.boyut şahsı. Bi süre
önce onun evindeydim ne zaman duygusal konulardan konuşmaya başladık,
birden odadan çıktı ve bir kaç mum getirdi. Bir keresinde mumu yanık
unuttu nerdeyse evi yakıyordu. Haha.

YoungSaeng: Herzaman yola şirket arabasıyla çıkıyoruz . JungMin ön
yolcu koltuğunda oturmaktan hoşlanıyor ve ne zaman şirket arabasını
görse hemen arabayla yarışırcasına öne doğru koşmaya
başlıyor.Bilmiyorum ne yapmaya çalışıyor~ (JungMin açıklıyor:
Yarışıyorum çünkü on taraftayken arabayla aynı hızda olduğumu
hissediyorum!)

JungMin: HyungJoon banyo yaparken daima iç çamaşırı giyiyor, bilmiyorum
bunun neresi gizemli. KyuJong’un omuzları oldukça geniş çünkü kendisi
sıkça bunun için egzersiz yapıyor. ( Bu esnada KyuJong omuzlarını
genişletmek için yaptığı egzersizleri göstermeye başladı~)

HyungJoon: Bir keresinde JungMini uyandırmak için odasına gittim ama
ortada yoktu. Çünkü örtünün altına girmiş yemek yiyordu! (JungMin
açıklıyor:"Çünkü örtünün altında yemek yemek çok rahat". Sonrasında
herkese bunu denemeleri için söz verdirdi.)
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:32 pm

Hyun Joong: Dünyanin her yerinden Tripleslerin katilabilecegi bedava bir konser vermek istiyorum.

Jung Min: SS501 hic bir zaman yalan söylemez.

Young Saeng: Iki kisiligim var galiba: Bazen cok sessizim bazende sesli. Bu yüzden kendimi anlayamiyorum. Insanlar gizemli oldugumu söylüyorlar ama isin dogrusu duygularimi nasil gösterecegimi bilmiyorum. Konusmam gerektiginde telaslaniyorum.

Kyu Joong: Ayni odayi paylastigimiz icin bazen Lider Hyun Joong´u geceleri aglarken görüyorum. Onu endiselendiren cok sey var ama baskalarina hic bir zaman belli etmez. SS501´in kalbimde en iyisi oldugunu düsünüyorum. Ben en iyisi olmamama ragmen bu grup icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisacagim, tipki bir karinca gibi.

Hyung Joon: Beklenmedik bir hediye alinca agliyorum. Gecen dogum günümde hayranlarimdan bir sürü hediye aldigim icin agladigimi hatirliyorum.

Cool: Bu asya turu konserlerinin konusu "PERSONA", hayranlariniza ne anlatmak istiyorsunuz?

Hyun Joong: SS501´in sahnedeki farkli yönlerini göstermek istiyoruz. Turun adini PERSONA koymamizin sebebi, kalbimizdeki tüm maskeleri atmak istiyoruz. Hayranlarimiza SS501´in gercek karizmasini göstermek istiyoruz. Grubumuz dogali 4 sene oldu ve bu sefer hayranlarimizin daha güclü, daha sexy ve daha cekici bir SS501 görmelerini istiyoruz.

Hyung Joon: Günlük yasamimizda hep kibarligimizi gösteriyoruz ama sahnede cool´lugumuzu ve karizmamizi gösterecegiz. Sahnede profesyonel sarkicilariz bu yüzden herkese en iyi performansimizi gösterebilmemiz icin elimizden geleni yapmaliyiz. Bu yüzden, sevgili herkes, daha erkeksi bir SS501´i bekleyin. (Gülüyorlar)

Cool: SS501 bir sürü ülkelere gidip popülarite kazandi. Hic aranizda bir ülkede en popüleriniz hangisi diye konustunuzmu? Lider her yerde popüler olmali?

Hyun Joong: Simdiye kadar Amerika, Japonya, Cin ve Tayland´a gittik. Simdide Tayvan ve Hongkonga gidecegiz. Farkli ülkelerdeki hayranlarimizin ayri ayri özellikleri olmalarina ragmen bizlere olan sevgileri ayni. Herneyse, cin hayvanlari diger ülkelere göre biraz daha tutkulular. Bunu davranislarindan kolayca anlayabiliyoruz. Ayni tutku japon hayranlarda daha farkli. Cin hayranlarimiz cok zor (gülüyor). Eger SS501´i gercekten seviyorlarsa hangimizin daha popüler oldugunu umursamiyoruz, hehe..

Young Saeng: Benim diyecek seylerim var (gülüyor). Lider BOF´ta oynadigi icin cinde bizden daha popüler olmali!

Hyun Joong: BOF asyada cok popüler ama bu bizim grup olarak ulasmak istedigimiz bir hedef degil. Suan hangimizin daha cok hayraninin oldugunun bir önemi yok, bizim amacimiz SS501´i tüm asyaya hatta tüm dünyaya tanimak. Bu amac icin elimizden gelenin en iyisini yapmaya calismak istiyoruz. Bu tür seyleri düsünecek ekstra biz zamanimiz yok.

Cool: SS501 ilk sahneye cikali 4 sene gecti. Istediginiz herseyi alabildinizmi?

Hyun Joong: Bu 4 sene icinde aklimizin ucundan bile gecmeyen seyler aldik. Herneyse, artik daha büyük bir hedefimiz var, asya tur konserleri gibi. Artik bundan sonra gerceklestirmek icin elimizden gelenin en iyisini yapmaya calismak zorundayiz. Calismak icin, gelismek icin daha fazla caba sarfedecegiz. Böylece hayalimizi gerceklestirebiliriz - asya ve dünya stari olmak! Umarim bu hayalimizi gelecek sene gerceklestirebiliriz.

Cool: Debüt yaptiginizdan beri gercek hayatinizi bircok televizyon programlarinda gösterdiniz. Bunun SS50´in bir özelligi oldugunu söyleyebilirmiyiz?

Jung Min: Sevgili herkes, SS501 hic bir zaman yalan söylemez, haha! Debüt yapali bir cok televizyon programinda yer aldik. Bu programlarda sadece gercek yasamimizi gösterdik. Gördükleriniz gercek! Liderimiz bu tür programlarda daha fazla yer aldi, mesela "We got married". O programda gördükleriniz bizim günlük hayatimizda gördügümüz seylerin aynisi. Tabiki lider bu programlara yalnizca grubumuz icin katildi.. Emeklerin icin tesekkür ederim!

Soru & Cevap

-Neden lider 4 boyutlu bir yaratik ve uzayli olarak taniniyor?

Hyun Joong: Korede "Uzayli" olarak adlandiriliyorum, diger ülkelerde hayranlar "Kainat erkegi" demeyi tercih ediyorlar. Keske sadece asyada yada dünyada ünlü ve popüler olmasak, tüm evrende olsak. O zaman uzaylilarda bizi kainatin süperstarlari olarak tanirlar. (Hyun ve uzaylilar.. Hic vazgecmeyecek..)

- Lütfen üyelerin güclü ve zayif yönlerini paylasin.

Hyung Joon´dan Lidere: Zayif yönü yok, güclü yönü hepimizi cok seviyor olmasi.

Hyun Joong´dan Young Saeng´e: Young Saeng cok sessiz, fazla konusmuyor. Bazi zamanlar kirilgan oluyor, SS501´de en hassas olani o.

Hyun Joong´dan Jung Min´e: Ehmm.. Jung Min cok yakisikli (Jung Min lidere dik dik bakiyor), bizi her zaman güldürüyor, bu konuda ondan birseyler ögrenmek isterdim (Jung Min memnun olmus gibi bakiyor)

Jung Min´den Kyu Jong´a: Kyu Jong nerede? (Cince sorunca izleyiciler seviniyorlar ve Kyu elini kaldirarak "Burada" diyor) Kyu Jong göründügü gibi, yalan söylemez, sahte degil, ciddi ve sakin bir genc.

Kyu Jong´dan Hyung Joon´a: Hyung Joon SS501´in olmazsa olmazi. Her zaman simarik bir cocuk gibi davraniyor ve cogu zaman bizi neselendiriyor.

- Favori üyeniz kim?

Jung Min: Hepsini cok seviyorum ve hepsinden ögrenebilecegim cok sey var. Young Saeng cok ciddi, Lider iyi bir lider, Kyu Jong cok dürüst ve Hyung Joon... ehmm.. (Hyung Joon bagirmaya baslar) ... ... Hyung Joon simarik bir cocuk gibi davranmasini cok iyi beceriyor. (Gülüyorlar)

Young Saeng: Tüm üyeler favorim. Herneyse, bir ara liderle birseyler icmeye gitmistik ve ben cok yakisikli oldugunu farkettim. (Iste bu korkutucu..)

Hyun Joong: Young Saeng ile birseyler ictigimde oda cok tatliydi. (Gülüyor) (Bu ikili beni GERCEKTEN korkutuyor.)

Kyu Jong: Bende tüm üyelerin cok iyi oldugunu düsünüyorum. Jung Min´in arsizligini seviyorum, Young Saeng´in sesini, liderin yakisikliligini ve Hyung Joon´un kafasinin arkasini! (Hyung Joon birden ayaga kalkip kaplumbaga gibi yürümeye baslar)

Hyung Joon: Kyu´nun ciddiyetini ve dürüstlügünü seviyorum, Liderin erkeksi görünümünü, Young Saeng´in nezaketini ama Jung Min... (uzun bir süre durur).. HIC BIRSEY!! Ha ha ha... (Sumo gürescileri gibi dövüsmeye baslarlar)

- Zayif yönleriniz ne?

Hyung Joon: Öyle cok büyük bir zayif yönüm yok. Herneyse, uzun boylu erkeklerin karsisinda özgüvenim zedeleniyor.

Kyu Jong: (Hayranlar "Zayif yönü yok" diye bagirmaya baslar) Herkes yok diyor, bu yüzden yok

Hyun Joong: Kasinmaya dayanamiyorum ve sivri uclu seylerden korkuyorum. (O sivri uclu seyleri gördügünde yüz ifadene bayiliyorum Hyun! )

Young Saeng: Sessiz durunca insanlar asabi oldugumu düsünüyorlar. Galiba zayif yönümde bu.

Jung Min: (Izleyicilere birsey demeleri icin anlamli anlamli bakiyor) Neden yok demiyorsunuz, ah?

Kyu Jong: Jung Min´in zayif yönü her zaman degisiyor. Kendisi bile bilmiyordur.

Jung Min: Benim zayifliligim kendi zayif yönümün ne oldugunu bilmiyor olmam... Ha ha ha.

- Bir üyenin sirrini biliyorum..

Hyun Joong: Hyung Joon dus alirken kadin ic camasiri vardi üstünde (Gülüyorlar) (NE?! Dogrumu bu?)

Hyung Joon: HAYIR!!! Bu dogru degil! (Hayranlarina deli gibi el salliyor) ... ... Jung Min´in ayaklari hep terliyor ve cok garip coraplar giyiniyor!

Jung Min: Hicte! Yalan söylüyorsun (Cince konusuyor, hayranlar gülüyorlar)

[ALıntıdır]
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:32 pm

Q1. Budoukan konseri hakkında ne hissediyorsunuz?

Hyun Joong: Japonya'ya geldiğimden beri yapmak istediğim şeyleri gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

Young Saeng:Budoukan performansı önemli bir sahne,ben onurlandırılmış hissediyorum.

Kyu Jong: Bu rüyamın gerçek bir adımı,ben çok mutluyum.Herkes birlikte coşkulu ve gerçekten mutlu bir performans.

Jung Min: Hepimiz bir performans nedeniyle uzun süredir birlikteyiz,bu yüzden ben çok memnunum.Bir çok hayranla birlikte yapabildik,bu güzeldi.Ben gelecekte daha fazla performans yapmak istiyorum.

Hyung Jun: Japon Budoukan performanslarında sahne büyük öneme sahiptir.Son olarak,hedefi elde ettik,ben çok mutlu hissediyorum.Daha fazla çaba ile,gelecekte,daha büyük ve ünlü bir mekana doğru yürüyeceğiz.

Q2. Bir çok ülke içeren Asya turu boyunca,her ülkede yaşadığınız bir anıyı söyleyebilir misiniz?

Hyun Joong: Hong Kongta Jung Min 20000000 won içeren Hyun Joong'un cüzdadını kaybetti.Sinir bozucu.(muhtemelen kendi cüzdanını kastediyor)

Young Saeng:Asya Tur Shanghai istasyonunda performansımızı açık havada sergiledik,hava çok soğuktu ve özellikle biz kolsuz kıyafetler giyiyorduk.

Kyu Jong: Encore sırasında su savaşı oynamayı düşünmek.

Jung Min: Taylandlı işçilerle birlikte çalışarak yeni tshirtler yapmak.

Hyung Jun: Biz her zaman oteldeydik,ilginç şeyler...ㅠ-ㅠ hayır!

Q3. Bütün olayların dışında,Japonya konserlerinde sol belleğe kaydedilen en unutulmaz anı?

Hyun Joong: Budoukan.

Young Saeng: Uluslararası Merkez.Bizim ilk performansımız.

Kyu Jong: Uluslararası Merkez… … Budoukan… … Hepsi çok iyi bir izlenim bıraktı.

Jung Min: Ben heryeri hatırlıyorum. Nagoya – tebasaki (tavuk) Sapporo – Koyun barbekü vb~ ( hep yemekleri hatırlıyorsun ama)

Hyung Jun: Budoukan.

Q4. Siz daha önce gördüğünüz hangi sanatçının canlı konserini tekrar görmek istiyorsunuz? Lütfen o anda ne hissettiğinizi söyleyin.

Hyun Joong: Hiçbiri.Ben James Blunt'la tanışmak isterim.( )

Young Saeng: Rain.TV de izlerken Rain'in sahne tarzından çok şey öğrendim ve çok eğlendim.

Kyu Jong: Rain.Kendi öğrendiklerimin üstüne koyacak çok şey öğrendim.

Jung Min: -

Hyung Jun: BoA ( me too baby )

Q5. Tüm MVlerim dışında,en çok sevdiğiniz hangisi?

Hyun Joong: Love like this

Young Saeng: A song calling for you

Kyu Jong: U R Man, Love like this

Jung Min: A song calling for you

Hyung Jun: Love like this

Q6. Bugüne kadar aldığınız hediyelerden sizi en mutlu eden hangisi?

Hyun Joong:Tavuk budu ( =P )

Young Saeng: Güzel kıyafetler,güzel ayakkabılar,güzel çanta,güzel takılar.

Kyu Jong: Deja Vu faaliyetlerinden itibaren yapılmış bir ss501 fotoğraf albümü.

Jung Min: Ne olursa olsun iyi.Bana ne vermeyi düşünürlerse. ( canıııım çok şirin )

Hyung Jun:Hayranların duyguları ve iç düşünceleri.Her zaman bize destek vermeleri bizi çok mutlu eder.

Q7. Kore'de ziyaret etmek için nereyi önerirsiniz? (Turist cazibe, alışveriş merkezi gibi,TAMAM!)

Hyun Joong: Jaksal Tavuk… ㅋㅋㅋ

Young Saeng: Komik kitaplar...hepsini.

Kyu Jong: Jeonju ve Jeju. Güzel yiyecekler ve güzel mekanlar.

Jung Min: Ofisimde.Kafe~ Çevirimdışı dükkan~

Hyung Jun: Seoul, Busan

Q8. Beğendiğiniz ya da ilginç bulduğunuz herhangi bir Japon ünlü?

Hyun Joong:Ben Takeuchi Yuko ve Oguri Shun ı severim.

Young Saeng: Kamenashi.Çekici. ( öhüü öhüü,burda ben varım )

Kyu Jong:hoe YUI nin gitar çalışını beğeniyorum. Joe Odagiri & Takuya Kimura gibi.

Jung Min: ?

Hyung Jun: ダウンタウン ve Matsumoto

Q9. Favori Japon manganız hangisi?

Hyun Joong: One piece, naruto. Berserk

Young Saeng: Dragonball

Kyu Jong: Crayon Shin-chan

Jung Min: ?

Hyung Jun: Evangelion

Q10. Japonyaya tekrar gelirseniz ne yemek sözü verirsiniz?

Hyun Joong: Soba

Young Saeng: Ramen!!

Kyu Jong:Önce, Donburi. İkinci olarak, Japon hotpot. Üçüncü olarak, ramen.

Jung Min: Ramen, udon, sushi (ve bir tane daha var ama bilmiyorum,bulamıyorum.)

Hyung Jun: Sushi, curry

Q11. Eve götürmek üzere Japonya'dan ne satın alacaksınız?

Hyun Joong: Duty ücretsiz mağazasından Hiyoko

Young Saeng: Kıyafetler.

Kyu Jong: Japonya'nın şehriye bardağı,Japon tarzı moda.

Jung Min:Giyisi,likörlerierik,kozmetik ürünleri,Kidult ürünleri(fotoğraflamak için) vb.~~bir sürü~~

Hyung Jun: Donburi,hurma.

Q12. Eğer Japonya'ya tekrar gelme şansınız olursa,nerede kalmak istersinzi?

Hyun Joong: Sapporo

Young Saeng: Tokyo, Harajuku ya da Shinjuku

Kyu Jong: Jiyugaoka

Jung Min: Tamachi (Çünkü daha önce kaldık.) İkinci olarak, Osaska~

Hyung Jun: Okinawa,sahil evi

Q13. Orada uzun bir ara varsa,ne yapmak istersiniz?

Hyun Joong: Ben gidip bir tatil köyünde eğlenmek istiyorum.( sorma ya ben de çok istiyorum,bana da yer var mı? )

Young Saeng: Seyahat

Kyu Jong: Seyahat. Kyoto ya da Okinawa

Jung Min: Seyahat ♥

Hyung Jun: Hayatı düşünmek,istediğim zaman uzun bir süre seyehat,deniz olan bir yer ~~

Q14.Bir gün için diğer üyelerden biri olma şansınız olsa,hangi üye olurdunuz ve ne yapardınız?

Hyun Joong: Hiç kimse.

Young Saeng: Jung Min.Çok söylemek isterim ve diğerleriyle ilk kez tanışmak.

Kyu Jong: Jung Min.Alış veriş merkezinde çalışmak.

Jung Min: Herkesle değişirim,banka kartlarını boşaltırım ve kendime transfer ederim.

Hyung Jun: Jung Min.Düşünmek ve çok konuşmak,ilginç hisler~

Q15. Bir gün için kzı olmak zorunda olsanız,ne yapmak isterdiniz?

Hyun Joong:Bir adamla tanışmak isterim.

Young Saeng: Bir erkekle çıkmayı denerdim.Bir kız flört ederken ne hisseder bilmek istiyorum. ( vay çok düşünceli )

Kyu Jong: Alış veriş

Jung Min: …… Çocuklar

Hyung Jun: Bir adamda cazibe denemesi yapmak isterim.

Q16. Japonya'da nereyi ziyaret etmek istersinzi?

Hyun Joong: Okinawa

Young Saeng: Okinawa

Kyu Jong: Fukuoka Evleri

Jung Min: Okinawa~~ ♥

Hyung Jun: Okinawa

Q17. Ne tür müzik istiyorsunuz?Sebebi nedir?

Hyun Joong: Şu anda,yok.

Young Saeng: R&B, Hip Hop ya da Rock.Çünkü seviyorum.

Kyu Jong: R&B. İyi hissettiriyor.

Jung Min: Rock~ Çünkü ilginç!

Hyung Jun: R&B, Soul + Hip Hop.Bu genlerim gibi,solo beklenti!

Q18. Çalışmak dışında,şu an en çok ilgilendiğin şey?( yakın geçmişte de olabilir,TAMAM!)

Hyun Joong: Seyahat

Young Saeng: Roman

Kyu Jong: Bir film izlemek

Jung Min: Offline alış veriş merkez~Mutlulukla iç dekorasyonun başlamasını bekliyorum.

Hyung Jun: Araba sürmek,DJ, sözyazarı,besteci.

Q19.20 yıl sonra nasıl bir adam olmak istiyorsunuz?

Hyun Joong:İyi bir baba.(ooo canım,iyi bir eş )

Young Saeng: Çok para kazanmak ve hayır işleriyle uğraşmak.

Kyu Jong: İyi bir baba.

Jung Min: Mükemmel bir baba~! DÜnya çapında mükemmel bir şarkıcı ve aktör.

Hyung Jun: Sevdiklerimle birlikte konforlu bir aile kurmak.Tabi şarkıcılık kariyerim devam etmelidir!

Q20. Gelecekte hangi faaliyetleri denemek istersiniz?

Hyun Joong: Bir Asya yıldızı olarak daha fazla insana ulaşmak.Dünyanın her yerinden hayranları toplayıp bir konser vermek.

Young Saeng: Şimdi rakam kullanarak faaliyetlere devam etmek.

Kyu Jong: Sıkı çalışmak ve şimdiki gibi bir çaba içinde olmak.

Jung Min: Elimden gelenin en iyisini yapmak~~ ♥ ( vay gerçekten etkilendim )

Hyung Jun: Solo faaliyetler ve şarkıcı gösterileri yapmak,evrensel bir sanatçı olmak.

[ALıntıdır]
mervess501
Admin
mervess501

Cool: Asya turu bittikten sonra neler yapmayi düsünüyorsunuz?

Hyun Jong: Amerikaya gitmek istiyorum.
Cool: (Sok olur) Neden?
Hyun Joong: (vücuduyla kafasini sallayarak dans eder) Bir arkadasim var.. Amerikada..ve birden...parasi olmadigini söyledi...
Herkes:.............
Hyun Joong: Psst! Bu yüzden gidip onu kurtarmam lazim, hahaha.
Young Saeng: Denizasiri ülkelere gitmek istiyorum, mesela modayi ögrenmek icin italyaya, sarki söylemeyi ve dans etmeyi ögrenmek icin amerikaya. Yeni seyler ögrenebilmek icin.
Kyu Jong: Bende bir tura cikmak istiyorum cünkü diger üyelerle birlikte denizasiri ülkelere gittigimizde hep calismak icindi, oyuna zaman olmadi hic. Bu yüzden tatilde oldugumuz zaman tura cikip ailemle daha cok vakit gecirmek istiyorum.
Hyung Joon: Ben dinlenmek istiyorum. Tatilde oldugumuzda sarki sözleri yazmayi ve beste yapmayi deneyecegim. Hayranlarima güzel sarkilar hediye etmeyi düsünüyorum.
Jung Min: Arkadasimla yaptigim isim birden aciga cikti.
Cool: Ah, online magazasi degilmi?
Jung Min: Evet, aciga cikti, resmi oldu ve calismalara baslanildi.

Cool: Show programlarinda, birbirinizin iyi yönlerini söylemeniz istendiginde genelde birbirinizin kötü yönlerini ortaya cikariyorsunuz. Bu aranizdaki iliskiyi etkilemiyormu?

Hyun Joong: Önemsemiyorum. (Söylenilenleri)
Jung Min & Hyung Joon & Kyu Jong: Bende öyle
Young Saeng: Kizmam cünkü program icin söylenildigini biliyorum

Cool: Bu albüm aktivitelerinde gördük ki hepiniz aktiv bir sekilde performans gösterdiniz, katildiginiz tüm eglence programlarinin reytingleri yüksek! Lütfen birbirinizi derecelendirin.

Hyun Joong: Eger derecelendirmem gerekirse, birimizin show programlarina uygun olmadigini düsünüyorum...
Hyung Joon: (Sessizce) Young Saeng Hyung! Young Saeng Hyung! (Joon´un kendi mezarini kazdigi an)
Hyun Joong: En uygun olmayan kisi.......... Hyung Joon!!!!
Herkes: Hahahahahahaha!
Hyung Joon: (Sok olmustur, gözlerini kocaman acar) Omo!
Hyun Joong: Show programlarina en uygun olan kisi Young Saeng, cünkü onun söyledikleri kesilmez ve cogu yayinlanir. Ama Hyung Joon´un sözlerinin yarisi kesilir ve yayinlanmaz. (Jung Min´in karnina gülmekten kramp girer) Ehm.... Ayrica... Hyung Joon´un sözleri sikici!!
Herkes: Hahahaha (Seslice gülerler!)
Hyung Joon: Ah, gercekten, ne diyorsun ah, buna katlanamiyorum!
Hyun Joong: Hahaha... (Duymamazliktan gelir)
Hyung Joon: Programlarda cok calisiyorum ama sonuc o kadarda iyi degil....

Cool: Peki, üzülme. Iyi isler cikardin! Simdi diger üyelere birkac sey söyleyebilirsin!

Hyung Joon: Tüm üyeleri seviyorum, hepsi cok degerli. (Bu cocuk gercekten bebek gibi. Eline gecen firsati degerlendirecegine ne söylüyor)
Jung Min: (Röportajciya japonca konusur) Dinleme onu, onunla hic anlasamiyorum.
Hyung Joon: Ah!!! (Yumrugunu sallar)
Jung Min: Ne yapiyorsun? Hakkinda iyi seyler söylüyorum!!!
Hyung Joon: Beni kandiriyorsun!!!
Jung Min: Hahahahaha....! (Yumrugunu sallar)

Cool: Hyung Joon Hyun Joong ve Jung Min´in arasinda oturdugu icin gercekten rahatsiz.
Jung Min ah, Hyung Joon´a daha fazla sikinti verme.
Jung Min: Ok (Park Nice olur)
Hyung Joon: Bana gercekten cok eziyet ediyorsun......

Bundan önce solo aktiviteler yapiyordunuz, neler hissettiniz?

Kyu Jong: Ilk defa ayri aktiviteler yaptim, cok panik olmustum ve kendimi hic iyi hissetmiyordum. Sorunsuz bir sekilde gecti ama kendimi besimiz birlikteyken cok mutlu hissediyorum. Birlikte calisirken atmosfer cok iyi, umarim besimiz birlikte calismaya devam edebiliriz, sahnedeki mutlulugun tadini cikararak.

Solo aktiviteler yapilirken en cok hangi üyeyi özledin?

Hyung Joon: Tüm üyeleri özledim. Ama en cok özledigim Hyun Joong ve Jung Min, cünkü bana sürekli eziyet ediyorlardi. Birden bana eziyet edecek kimse olmayinca kendimi yalniz hissettim. (Cocugu vura vura dayak bagimlisi etmisler)
Young Saeng: Tüm üyeleri düsünüyordum, cünkü Kyu Jong ve Hyung Joon ile aktiviteler yapiyorduk. Ücümüzün aktiviteleri oldugunda ben lider olmustum. Lider olmanin cok zor oldugunu hissettim ve 5 kisinin lideri olmanin daha cok zor oldugunu anladim. Bu yüzden liderimizi özledim.
Hyun Joong: Besimiz birlikteyken ben liderim, ücü aktivite yaparken onlar icin cok endiselendim. Ama Young Saeng lider olup grubu iyi bir sekilde yönettigini görünce rahatladim.
Kyu Jong: Jung Min´i özledim cünkü Jung Min bizi neselendirebiliyor, onsuz kendimizi bos hissediyoruz, özlüyoruz. (Jung Min ayaga kalkip elini Kyu´nun omzuna koyar ve diger elini lider tarzi sallamaya baslar)
Jung Min: Solo aktivitelerim sirasinda en cok Kyu Jong´u özledim. Cünkü Kyu Jong cok sakin/uysal ve üyelerle en iyi ilgilenebilen kisi. Birde Hyung Joon´u özledim cünk sürekli onunla kavga ettigim icin ona karsi sevgi & nefret duygularim var. Gerci nefret duygulari daha fazla (gülümsüyor). Herneyse, onunla kavga ederken cok mutluyum. Ve Young Saeng ile Hyun Joong´uda özledim, besimiz birlikteyken kendimizi yalniz hissetmiyoruz ve birbirimize güc veriyoruz.

Bu röportajda Hyun Joong cok konustu. Ilk 5 soru lider tarafindan cevaplandi. Cool menajerin kulagina dogru egilip "Diger üyelerinde cevap vermesine izin verin! Diger üyelerde cevap versin!" diye fisildadi.
Hyun Joong sorulari büyük bir ciddiyetle yanitlarken yaninda Jung Min & Hyung Joon, Young Saeng & Kyu Joong ikilileri aralarinda oynamaya basladi. Jung Min ile Hyung Joon her zamanki gibi didisiyorlardi. Young Saeng ile Kyu Jongda normalin disinda davrandilar. Önce Kyu doktor olup Saeng´in kalbini dinledi ve kibarca "Burasi agriyormu? Ya burasi?" diye sorular sordu. Young Saengde kafasini sallayarak "Agri yok... ah....surasi biraz agriyor..." gibi sözler söyledi.

[ALıntıdır]
mervess501
Admin
mervess501

MesajKonu: Geri: SS501 - Ropörtajları   SS501 - Ropörtajları EmptyPerş. Şub. 17, 2011 9:33 pm

Çeviri: FiLiZz53

[ALıntıdır]

SS501 - Ropörtajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SS501 Tanıtımı
» SS501 Videoları
» SS501 Haberleri
» SS501 Resimleri ve Gifleri